לתאום פגישה ללא התחייבות:

תפריט

גישור גירושין

כאשר לבני הזוג לשעבר ילדים משותפים, הם אינם יכולים להתנתק זה מזו לחלוטין וחלק משמעותי מחייהם תמיד יהיה קשור זה לזו. למעשה, גם לאחר הליך גירושין ארוך, קשה ופוגעני, הם עשויים למצוא עצמם יושבים זה לצד זו על כיסאות קטנים במסיבת סוף השנה בגן או בסיטואציות רבות אחרות. לכן, כשנסיבות המקרה מאפשרות זאת, תמיד כדאי לנסות ולהתגרש ברוח טובה ובמינימום מלחמות וחיכוחים, בכדי לשמור על ידידות ותקשורת טובה גם לאחר גירושין.

גירושין בדרך של הליך גישור הוא פתרון מצוין, קצר וזול באופן יחסי, המאפשר לבני הזוג להימנע מניהול הליכים בבית המשפט ולהתגרש באופן ידידותי על ידי עריכת הסכם גירושין. מדובר בתהליך מובנה אשר מטרתו להביא את בני הזוג לפשרות הוגנות והולמות בדרכי שלום, אף ללא הגשת תביעות וללא הגעה לבית המשפט.

האם זה אפשרי? במרבית המקרים כן. הכל תלוי בבני הזוג, בטיב התקשורת ביניהם וברצונם לסיים הפרשה במהירות האפשרית ובמינימום הוצאות. האם זה יעיל? בהחלט, הרבה יותר מגירושין "רגילים" שאינם נערכים בהסכמה.

כל מה שעליכם לעשות הוא לקבוע פגישה ראשונית אצל עורך דין גירושין שהינו מגשר בהסמכתו, לקבל ממנו הנחיות ולהתחיל לנסח ביחד הסכם. ההסכם הסופי יכלול את כל ההבנות וההסכמות אליהן הגעתם בכל הנושאים הכרוכים בגירושין, לרבות ובפרט לעניין חלוקת הרכוש המשותף, המשמורת על הילדים ותשלום מזונות.

גירושין בתהליך של גישור – לא חייבים להיות החברים הכי טובים!

החלק המשמעותי ביותר בהליך גישור לגירושין הוא ניסוח הסכם גירושין מקיף ומוצלח הכולל התייחסות פרטנית, לא רק לנושאים הדורשים פתרון מיידי לצורך פרידה, אלא גם לכל האפיקים העתידיים בהם תידרשו לשיתוף פעולה בעתיד.

לא צריך להיות החברים הכי טובים בכדי לנהל גירושין בהסכמה או להגיע להסכמות הדדיות ומוצלחות. בשביל זה נועד עבורכם עורך הדין המגשר, אשר תפקידו להובילכם לעמק השווה במינימום חיכוחים, נזק או מלחמות. הליך גישור לגירושין ניתן לנהל גם כאשר לכל אחד מבני הזוג עורך דין גירושין נפרד מטעמו, היושבים יחד ומנהלים עבורכם משא ומתן בדרכי שלום ונעם.

גישור גירושין – איש מקצוע עוזר לכם לקבל החלטות

המגשר שמסייע לכם לכתוב את הסכם הגירושין הוא עורך דין גירושין בעל ניסיון, שמייעץ ומנחה בכל הנושאים החשובים שיש לתת עליהם את הדעת. פעמים רבות יציף המגשר סיטואציות ופתרונות יצירתיים ומועילים שכלל לא חשבתם עליהם. יתרון גדול לניסוח הסכם גירושין אצל עורך דין מגשר הוא החשיבה לטווח ארוך – שעה שלכם קשה לדמיין את העתיד ולחשוב על סיטואציות נפיצות שעלולות להצית סכסוכים, עורך דין גירושין איכותי ידע לצפות הדברים ולבנות עבורכם הסכם נכון ויציב שישרתכם נאמנה למשך שנים ארוכות.

איך מוצאים עורך דין גירושין שהוא גם מגשר?

עורכי דין המתמחים בהליכי גירושין יכולים לעבור מסלול לימודים אשר יכשיר אותם לנהל הליכי גישור. לתפקיד הגישור נדרשים רגישות גבוהה, יכולת הקשבה ויכולת לתווך בין שני בני זוג המצויים בסכסוך ומוצפים באמוציות. עורך דין גירושין בעל האופי המתאים, הבקיא ומנוסה בהליכי גירושין, יסייע גם בפישור ובהגעה להסכמות וגם בניסוח ההסכם באופן הנכון והמדויק ביותר מבחינה משפטית.

משרד עורכי דין שירי רובינס גולן מתמחה בליווי בהליכי גירושין, בכתיבת הסכמי גירושין ובניהול הליכי גישור ומו"מ. התקשרו אלינו לשיחת ייעוץ ראשונית וקבלו מידע נוסף על ניסוח הסכם גירושין בהליך גישור.

לקבלת מידע ופרטים נוספים, ספיציפית למקרה האישי שלכם, השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו אלינו לתיאום פגישת ייעוץ מקיפה, ללא התחייבות.

לקבלת מידע ופרטים נוספים אודות נכסי קריירה ומוניטין וחלוקת הרכוש המשותף, ספציפית למקרה האישי שלכם,
השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו אלינו לתיאום פגישת ייעוץ מקיפה, ללא התחייבות.

מאמרים נוספים באותו עניין

לחץ לייעוץ מיידי
close slider

לפרטים וייעוץ צרו קשר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן