לקוחות ממליצים

בתקופה הקשה בחיי עם המשבר הגדול בנישואיי הגעתי אלייך. טיפלת בי במקצועיות ובסבלנות אין קץ. זכיתי להכיר עו"ד מקצועית ומנוסה אך גם מחבקת ותומכת. ליווית אותי לאורך כל התקופה המטלטלת והקשה וזכיתי לקבל הכוונה מקצועית ושקולה לצד חום חיבוק עידוד ותמיכה שהיו חשובים כל כך באותה תקופה. בזכות תכונותייך ומקצועיו תך הצלחת לגשר ולהביא אותנו להסכם ולשלום בית ואין לי שום ספק שהרבה מאוד בזכותך.
על כך אוקיר לך לעולם תודה.
יעל יהב
הגענו אליך בעיצומו של משבר משפחתי קשה שאיים לגרום לקרע עמוק ולנתק מוחלט בין כולנו. מיד הבנת שמדובר במשפחה גדולה ואוהבת המבקשת למצוא את דרכה ולגשר על פערים שנראו (לפחות לנו) כבלתי ניתנים לגישור. מלבד למבט המשפטי הייחודי שלך, ליצירתיות ולאין סוף הרעיונות שהצעת, הצלחת לספק הסברים לכולם, על כל דבר, פירשת וביארת והצלחת לגשר בין כל הצדדים, ללא קשר למי הצד שאותו נתבקשת לייצג. על אף הלחצ ים שהטילו עוה"ד האחרים, לא נשברת, לא נלחצת והצלחת להביא אותנו אל השוקת. בסופו של דבר נחתם הסכם המגן על כל הצדדים והסדר והשלום הוחזרו לסדרם. שירי – תודה. על העזרה והסבלנות. על שיחות הטלפון ושיחות העידוד. עד שהצלחת לגרום לנו לראות שאנחנו יותר קרובים מרחוקים. על שמצאת פתרון אמיתי והחזרת לנו את השקט.
בהערכה והוקרה,
משפחת לשם
באתי אלייך בעקבות המלצה על היותך עורכת דין מקצועית ואנושית, את אימתת את ההמלצה במלואה. אני מעריכה את יכולתך להקשיב באורך רוח. ולהבין מהר את התרחיש. תמיד היית זמינה ונתת מענה מיידי. היית כתף להשען עליה והענקת לי תמיכה ושלווה. כשראיתי את עבודתך היסודית ויכולתך לחשוב על הבעיה מכל הזויות האפשריות ידעתי שאני נמצאת בידיים טובות.
תודה רבה שירי על טיפולך המסור בי. א שמח תמיד להיות איתך בקשר – רק בשמחות! בהצלחה בכל
אורה ג.
לשירי, ברצוני להודות לך על הסיוע המשפטי שהגשת לי בהיותך עוה"ד שלי בתביעות שהוגשו נגדי. תודה על הטפול והעזרה המקצועית שהגשת לי, ושרק איתך הצלחתי להוציא מהלב את מצוקותי. היית לי עוגן לאורך כל הדרך. תמכת בי, הייתי לי אוזן קשבת. עזרת לי ברגעים הקשים ביותר שחוויתי לאורך תקופה ארוכה. היחס האישי המיוחד והמתחשב היה הרבה מעבר ליחס לקוח ועו"ד. יכולתי לפנות אליך בכל שעה ותמיד עמד לשרותי. שירי על כך אני רוצה להודות לך. תודה רבה. כן ירבו כמותך.
אלעד ק.
שירי שלום, אני רוצה להודות לך על הטיפול בגירושין שלי. אחד הדברים החשובים הוא היכולת להתחבר לצד האישי של האיש בו את מטפלת – ואת עושה את זה באופן נהדר… את ידעת איך להסתכל באופן אובייקטיבי ולהמליץ על מה שנכון לעשות שאינו תואם תמיד את מה שרוצים לעשות. היכולת הזו שלך מעידה על מקצועיות אמיתית והגינות – שני ערכים הכיי חשובים כשבאים לבחור עורך דין שיטפל בעניינים הכי אישיים שלך.
מאד מודה לך בידידות, ד"ר אילן ב.
שירי היקרה, כבר שנתיים אני מטופלת (לא מצאתי מילה יותר נכונה) על ידך. הגעתי אלייך אחרי פגישה עם עורכי דין אחרים, מהם קיבלתי תשובות יבשות על שאלותיי ללא התייחסות להתלבטויות ומצבי הרגשי שלי. למזלי הרב, בשיחה הראשונה איתך הבנתי, שהגישה שלך היא גם מקצועית וגם אנושית. ומאז עזרת וממשיכה לעזור לי בכל בעיה. על סמך הניסיון שלי, אני גם ממליצה עלייך בבטחה לכל בן אדם, שיצטרך פתרונות משפטיים בתחומים בהם שאת מתמחה.
בהערכה וברכה, רוזה ז.
שירי, את עו״ד חריפה ואמיצה, שלא חוששת מאתגר ועושה הכל ברגישות רבה. בתור אחת ששינתה את דעתה לא פעם, תמיד היית לצידי, זרמת עם השיגועים שלי ותמכת בי מעבר לכל המצופה. תמיד ידעת להיות מקצועית ולדאוג לאינטרס שלי. מעבר לטיפול המשפטי, במצב כל כך עדין ומבלבל - תמיד היית זמינה עבורי והרגשתי שבאמת אכפת לך. את אדם מדהים, אישיות ואישה חזקה. נכנסת לי ללב ואני לא אדם שמפנה מקום לכל אחד. תודה שירי על הכל. ש.מ
ש.מ
שירי, תקופה לא פשוטה עברתי, תוצאה בלתי נמנעת משנים של הבלגה מצידי כלפי היחס של גרושתי. רציתי להודות לך על כך שבתקופה הזו תמכת בי וחיזקת אותי. הרבה עורכי דין מדברים הרבה אבל ברגע האמת מאכזבים. לא את. בדיונים היית אסרטיבית, הרגשתי שאת נלחמת למעני ושיש לי על מי לסמוך. אז תודה לך, על הכל.
מ.א.
את שירי פגשתי באחת ההרצאות שהיא נתנה על זכויות אנשים דמנטיים ומייד ידעתי שאם פעם אזדקק, היא תהיה עוה"ד שלי. שירי בדרכה המיוחדת הצליחה להנגיש ולהבהיר את זכויות החולים באלצהיימר ומזה מספר שנים שירי מלווה אותנו ברגישות ובנחישות לאורך צמתים חשובים בחיי משפחתנו. החל מהליך אפוטרופסות (שלא היה קל) דרך ליווי והכוונה מול האפוטרופוס הכללי לאורך זמן, סיוע בעריכה והבנה של חוזים והסכמים מסוגים שונים, ואף ערכה את הצוואות הפרטיות שלנו. שירי היא עורכת דין מקצועית, הוגנת, מדוייקת, רגישה ואמפטית, ואני ממליצה עליה בחום!
שמעונה דויטש סרטר