לקוחות ממליצים

בתקופה הקשה בחיי עם המשבר הגדול בנישואיי הגעתי אלייך. טיפלת בי במקצועיות ובסבלנות אין קץ. זכיתי להכיר עו"ד מקצועית ומנוסה אך גם מחבקת ותומכת. ליווית אותי לאורך כל התקופה המטלטלת והקשה וזכיתי לקבל הכוונה מקצועית ושקולה לצד חום חיבוק עידוד ותמיכה שהיו חשובים כל כך באותה תקופה. בזכות תכונותייך ומקצועיו תך הצלחת לגשר ולהביא אותנו להסכם ולשלום בית ואין לי שום ספק שהרבה מאוד בזכותך.
על כך אוקיר לך לעולם תודה.
יעל יהב
הגענו אליך בעיצומו של משבר משפחתי קשה שאיים לגרום לקרע עמוק ולנתק מוחלט בין כולנו. מיד הבנת שמדובר במשפחה גדולה ואוהבת המבקשת למצוא את דרכה ולגשר על פערים שנראו (לפחות לנו) כבלתי ניתנים לגישור. מלבד למבט המשפטי הייחודי שלך, ליצירתיות ולאין סוף הרעיונות שהצעת, הצלחת לספק הסברים לכולם, על כל דבר, פירשת וביארת והצלחת לגשר בין כל הצדדים, ללא קשר למי הצד שאותו נתבקשת לייצג. על אף הלחצים שהטילו עוה"ד האחרים, לא נשברת, לא נלחצת והצלחת להביא אותנו אל השוקת. בסופו של דבר נחתם הסכם המגן על כל הצדדים והסדר והשלום הוחזרו לסדרם. שירי – תודה. על העזרה והסבלנות. על שיחות הטלפון ושיחות העידוד. עד שהצלחת לגרום לנו לראות שאנחנו יותר קרובים מרחוקים. על שמצאת פתרון אמיתי והחזרת לנו את השקט.
בהערכה והוקרה,
משפחת לשם
באתי אלייך בעקבות המלצה על היותך עורכת דין מקצועית ואנושית, את אימתת את ההמלצה במלואה. אני מעריכה את יכולתך להקשיב באורך רוח. ולהבין מהר את התרחיש. תמיד היית זמינה ונתת מענה מיידי. היית כתף להשען עליה והענקת לי תמיכה ושלווה. כשראיתי את עבודתך היסודית ויכולתך לחשוב על הבעיה מכל הזויות האפשריות ידעתי שאני נמצאת בידיים טובות.
תודה רבה שירי על טיפולך המסור בי. אשמח תמיד להיות איתך בקשר – רק בשמחות! בהצלחה בכל
אורה ג.
לשירי, ברצוני להודות לך על הסיוע המשפטי שהגשת לי בהיותך עוה"ד שלי בתביעות שהוגשו נגדי. תודה על הטפול והעזרה המקצועית שהגשת לי, ושרק איתך הצלחתי להוציא מהלב את מצוקותי. היית לי עוגן לאורך כל הדרך. תמכת בי, הייתי לי אוזן קשבת. עזרת לי ברגעים הקשים ביותר שחוויתי לאורך תקופה ארוכה. היחס האישי המיוחד והמתחשב היה הרבה מעבר ליחס לקוח ועו"ד. יכולתי לפנות אליך בכל שעה ותמיד עמד לשרותי. שירי על כך אני רוצה להודות לך. תודה רבה. כן ירבו כמותך.
אלעד ק.
שירי שלום, אני רוצה להודות לך על הטיפול בגירושין שלי. אחד הדברים החשובים הוא היכולת להתחבר לצד האישי של האיש בו את מטפלת – ואת עושה את זה באופן נהדר… את ידעת איך להסתכל באופן אובייקטיבי ולהמליץ על מה שנכון לעשות שאינו תואם תמיד את מה שרוצים לעשות. היכולת הזו שלך מעידה על מקצועיות אמיתית והגינות – שני ערכים הכיי חשובים כשבאים לבחור עורך דין שיטפל בעניינים הכי אישיים שלך.
מאד מודה לך בידידות, ד"ר אילן ב.
שירי היקרה, כבר שנתיים אני מטופלת (לא מצאתי מילה יותר נכונה) על ידך. הגעתי אלייך אחרי פגישה עם עורכי דין אחרים, מהם קיבלתי תשובות יבשות על שאלותיי ללא התייחסות להתלבטויות ומצבי הרגשי שלי. למזלי הרב, בשיחה הראשונה איתך הבנתי, שהגישה שלך היא גם מקצועית וגם אנושית. ומאז עזרת וממשיכה לעזור לי בכל בעיה. על סמך הניסיון שלי, אני גם ממליצה עלייך בבטחה לכל בן אדם, שיצטרך פתרונות משפטיים בתחומים בהם שאת מתמחה.
בהערכה וברכה, רוזה ז.
שירי, את עו״ד חריפה ואמיצה, שלא חוששת מאתגר ועושה הכל ברגישות רבה. בתור אחת ששינתה את דעתה לא פעם, תמיד היית לצידי, זרמת עם השיגועים שלי ותמכת בי מעבר לכל המצופה. תמיד ידעת להיות מקצועית ולדאוג לאינטרס שלי. מעבר לטיפול המשפטי, במצב כל כך עדין ומבלבל - תמיד היית זמינה עבורי והרגשתי שבאמת אכפת לך. את אדם מדהים, אישיות ואישה חזקה. נכנסת לי ללב ואני לא אדם שמפנה מקום לכל אחד. תודה שירי על הכל.
שני מ.
שירי, תקופה לא פשוטה עברתי, תוצאה בלתי נמנעת משנים של הבלגה מצידי כלפי היחס של גרושתי. רציתי להודות לך על כך שבתקופה הזו תמכת בי וחיזקת אותי. הרבה עורכי דין מדברים הרבה אבל ברגע האמת מאכזבים. לא את. בדיונים היית אסרטיבית, הרגשתי שאת נלחמת למעני ושיש לי על מי לסמוך. אז תודה לך, על הכל.
מוטי א.
את שירי פגשתי באחת ההרצאות שהיא נתנה על זכויות אנשים דמנטיים ומייד ידעתי שאם פעם אזדקק, היא תהיה עוה"ד שלי. שירי בדרכה המיוחדת הצליחה להנגיש ולהבהיר את זכויות החולים באלצהיימר ומזה מספר שנים שירי מלווה אותנו ברגישות ובנחישות לאורך צמתים חשובים בחיי משפחתנו. החל מהליך אפוטרופסות (שלא היה קל) דרך ליווי והכוונה מול האפוטרופוס הכללי לאורך זמן, סיוע בעריכה והבנה של חוזים והסכמים מסוגים שונים, ואף ערכה את הצוואות הפרטיות שלנו. שירי היא עורכת דין מקצועית, הוגנת, מדוייקת, רגישה ואמפטית, ואני ממליצה עליה בחום!
שמעונה דויטש סרטר
בחיפושיי אחר עורך דין שייצג אותי בתקופה כה רגישה בחיים , המליצו לי על שירי. לאחר מפגש עם מספר עורכי דין, לא היה לי ספק ששירי תייצג אותי בצורה הרגישה והטובה ביותר. בעייני היא מייצגת את השילוב המדויק בין רגישות מקסימלית לאסרטיביות קשוחה. היא סייעה לי לסיים הליך בצורה סופר מקצועית ומהירה הייתה זמינה עבורי מעל ומעבר והרגשתי שטובתי עומדת תמיד לנגד עינייה. ממליצה בחום!
שלי וייס
רוצה לומר תודה על הטיפול האסרטיבי והיעיל, וגם על המילה הטובה וכדור ההרגעה שהיית עבורי כשהייתי צריכה. שמחתי להכיר אותך גם מקווה שלא אזדקק שוב, אבל במידה וכן, ברור שאחזור אלייך.
מאיה פקמן
שירי ליוותה אותי בעריכת הסכם פירוד מורכב ורב תהפוכות ליצירת הורות משותפת ביני לבין בן זוגי לשעבר - אבי בני. השילוב של המון ידע משפטי, ראייה לרחוק, יסודיות שאין כמותה והמון אמפתיה, עשו את התהליך הכל כך כואב הזה להרבה יותר קל ונתנו לי את הביטחון כי אני ובני נמצאים בידיים טובות! יישר כוח!
טל ע.
הגענו אל שירי במצב משפטי מורכב. התרשמנו מהבנתה המהירה ומשלל הפתרונות שהיו לה להציע. התנהלותה האסרטיבית והמקצועית השרתה בנו ביטחון והובילה במהירות לפתרון חכם ומדוייק. ממליצים עליה מאוד!
אסף ב.
שירי יקרה, התקשרתי אליך ברגע קשה בחיי הזוגיים, למרות שהאמנתי שעירוב עורכי דין תמיד מסבך את העניינים. כבר בדקות הראשונות של השיחה הרגשתי שפגשתי אדם ואחר כך עורכת דין. בהמשך הבנתי שגם פגשתי למזלי הטוב עורכת דין מקצועית, יסודית וחרוצה. מעבר לליווי הרגיש, המקשיב והמתחשב, הקדשת מאמצים לפתור דילמות משפטיות וכלכליות ולמצוא את הניסוחים המתאימים ביותר לסיטואציה. זה לא מובן מאליו שלא בחרת בפתרונות הקלים והמוכרים. הליווי שלך היה אישי ומתמשך, הזמינות הייתה גבוהה ומיידית ועל אף שאני מקווה שלא אזדקק לעולם לשירותים שאת מציעה, אם בכל זאת אזדקק, את לחלוטין הכתובת שלי.
רחלי
לעו"ד שירי היקרה, אני רוצה להודות לך על היחס והליווי האישי והמקצועי בתהליך לא פשוט של חיי. מתחילת התהליך נתת לי את התחושה שאעבור את זה בדרך רגועה ויציבה עד כמה שאפשר וכך היה. הכל בזכות האינטיליגנציה הרגשית שלך ואישיותך החמה. את יודעת להקשיב לאדם שמולך, ולתת לו את העצות המקצועיות הנכונות לו וללכת איתו יד ביד לאורך כל הדרך. שמחה שזכיתי להכיר אותך, כאדם וכאשת מקצוע. מודה לך מקרב לב,
סיגל מרמת גן
שירי עורכת דין מקצועית מאוד, מקסימה ואנושית. הליווי הוא אישי ותומך. שירי רואה את טובת הילדים לנגד עיניה, ומצליחה להסביר את הטיעונים בבית המשפט בצורה מעוררת השראה. זכיתי להכיר אותה וזכיתי שהיא מלווה אותי בהליך המשפטי. מבלי להיכנס לפרטים, המקרה שלי מורכב ושירי נדרשה לתקן טיפול משפטי לקוי שנעשה במשך מספר שנים. אין הרבה עורכי דין שמצליחים לעשות את זה ומגיע לה שאפו ענקי על כך. אני ממליצה על עו"ד שירי בחום לכל מי שזקוק.ה לליווי מקצועי ואנושי.
דניאל אור
עורכת דין נהדרת, חדה ומסורה. תמיד עוזרת ומסבירה הכל. לא תגיד סתם אלא תברר לעומק כל דבר ותמיד תחזור עם שלל פתרונות מעולים. סומך עליה בעיניים עצומות וממליץ בחום!
אמיר ש.
שירי אשת מקצוע מדהימה ומבחינה אישיותית נעימה, קשובה וחריפה. ממליצה ביותר. ניתן לסמוך עליה שהיא חפה מאינטרסים ומשרתת את טובת הלקוח לחלוטין.
אורית כהן
My name is John Willis and I have been a client of Advocate Shiri Rubins Gollan for the last four years. I wanted to state for the record that our working relationship as client and Advocate has been a fantastic one for me. Shiri has worked tirelessly throughout in dealing with my case. It was very complicated, as it dealt with divorce and splitting up assets in Israel as well as ongoing issues with evicting tenants, apartment sale, tax issues and currency regulations. I'm sure most lawyers would have thrown up their hands and surrendered at the time invested and complications she needed to deal with. As you can imagine me being an American citizen and having to deal with all the red tape in Israel, many issues needed to be addressed as well as dealing with the other sides' lawyers, court cases and a vindictive X, her plate was always full. I can not overstate how amazing Shiri's work ethic is and her goal-oriented drive, in reaching the completion and final settlement of my case. I would highly recommend her firm's services to anyone in need of law advice in Israel
John Willis