לתאום פגישה ללא התחייבות:

תפריט

ייעוץ משפטי בתחום הפונדקאות

אם אתם חושבים להתחיל בתהליך פונדקאות, חשוב מאוד שתקבלו ייעוץ משפטי מתאים. אחרי הכול, מדובר בתהליך מאוד מורכב – קודם כל מבחינה רגשית אולם גם מבחינה פיזית וערכית, ועל מנת שהכול ילך כשורה ויביא, במידת האפשר, לכך שזוג שלא יכול להביא ילדים לעולם יחבוק בזרועותיו ילד שנולד מאם פונדקאית – חשוב מאוד שהוא יהיה מגובה בכל ההגנות המשפטיות האפשרויות.

איך מתחילים בתהליך?

תהליך פונדקאות צריך להתחיל רק כשיש הסכמה בין שני בני הזוג שלא יכולים להביא ילדים לעולם שהילד שלהם יגיע לעולם בדרך זאת. כשיש הסכמה מלאה בעניין, אפשר לעבוד בשתי דרכים עיקריות:

1. לפנות לנשים שמעוניינות להיות נשים פונדקאיות באופן עצמאי – אפשר לפרסם מודעה ברשתות החברתיות, להתייעץ עם רופאי הנשים ועוד. בדרך זו אפשר להגיע לאישה שמעוניינת להיות פונדקאית אולם שאין לכם עליה שום רקע, וצריך לעשות את כל הבדיקות מהשלב הראשוני, כשיכול להיות שתגלו בדרך שאותה אישה לא מתאימה להיות פונדקאית בכלל, או לא מתאימה להיות הפונדקאית האישית שלכם. רק לאחר שתבצעו את כל הבדיקות תוכלו לפנות לעורך דין המתמחה בתחום, ולבקש ממנו לנסח עבורכם את הסכם הפונדקאות.

2. לפנות לגוף מוסדר המטפל בנושא הפונדקאות – כשפונים לגוף כזה, הוא זה שמבצע את ההתקשרות הראשונית ביניכם ובין הפונדקאית. לגוף כזה יש רשימה מסודרת של נשים שמעוניינות להיות אימהות פונדקאיות ושכבר עברו את הסינון הראשוני (בדיקות רפואיות, בדיקות פסיכולוגיות וכד'), כך שכל אישה שתפגשו תהיה כזאת שבהחלט יכולה לעבור תהליך פונדקאות. כשפונים לגוף כזה הוא גם מספק את השירותים המשפטיים הנדרשים עבור הליך כזה, כך שאתם מקבלים את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

חשיבותו של הייעוץ המשפטי

כאשר עוסקים בנושא כל כך מורכב וטעון כמו פונדקאות, חשוב מאוד לקבל ייעוץ משפטי מקיף מעורך דין שמתמחה בתחום. עורך דין כזה יצטרך לנסח את ההסכם ביניהם ובין האם הפונדקאית, ולדאוג שהסכם זה יכלול את כל הסעיפים הנדרשים לטובתכם האישית. הסכם כזה צריך לכלול סעיף שלפיו התינוק יימסר מיידית להורים המיועדים ושלא יהיה שום קשר בין האם הפונדקאית להורים – אלא אם יוסכם ביניהם בכתב אחרת. ההסכם צריך לכלול סעיפים רבים נוספים המגדירים את תהליך הפונדקאות האישי שחל ביניכם ובין האם הפונדקאית המיועדת, וחשוב מאוד שהוא ייכתב בהסכמה מלאה של שני הצדדים.

לאור חשיבותו של ההליך המשפטי בנושא הרגיש הזה שנקרא פונדקאות, חשוב מאוד לפנות רק לעורך דין שמתמחה בתחום ואשר יש לו ניסיון מוכח בכתיבת הסכמי פונדקאות. רק עורך דין כזה יוכל לנסח את ההסכם ביניכם ובין האם הפונדקאית בצורה האופטימלית, שתבטיח, שכשתחבקו את הילד בזרועותיכם, גם הוא, גם אתם וגם האם הפונדקאית תוכלו לישון בשקט. שלוחה לכם ברכת הדרך, עם הרבה איחולים של הצלחה.

לקבלת מידע ופרטים נוספים, ספציפית למקרה האישי שלכם, השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו אלינו לתיאום פגישת ייעוץ מקיפה, ללא התחייבות.

לקבלת מידע ופרטים נוספים אודות נכסי קריירה ומוניטין וחלוקת הרכוש המשותף, ספציפית למקרה האישי שלכם,
השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו אלינו לתיאום פגישת ייעוץ מקיפה, ללא התחייבות.

מאמרים נוספים באותו עניין

לחץ לייעוץ מיידי
close slider

לפרטים וייעוץ צרו קשר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן